image

VYŠETŘENÍ U DIETOLOGA

Konzultace s dietologem a pravidla účinné diety

Naše dieta je zaměřena na změnu životního stylu. Nedílnou součástí naší diety je kromě správně zvoleného jídelníčku i pravidelná fyzická aktivita. Konzultace s naším dietologem je zaměřena nejen tímto směrem, ale pomáháme individuálně řešit i zdravotní problémy spojené s nadváhou či obezitou (vysoký krevní tlak, cukrovka, poruchy metabolismu lipidů apodob.) Konzultace s naším dietologem probíhají na základě písemného dotazu e-mailem a poté jsou řešeny individuálně. Tam, kde to bude situace vyžadovat, lze se domluvit i na osobním kontaktu. Nutričně vyvážená strava, zdravá výživa, dietní jídelníček a fyzická aktivita zaručí zdravé hubnutí. Abychom vám pomohli dosáhnout vašeho vytyčeného cíle, je třeba si připomenout několik rad a pravidel:

Konzultace s dietologem

  • Správný redukční režim (dieta, pohyb) vyžadují velkou vůli, motivaci a vytrvalost. Doporučení dietologa na zdravé hubnutí pouze pozitivně nastartují.

  • Hubnutí je během na dlouhé trati s řadou překážek. Pouze dlouhodobější dieta ukáže výsledek.

  • Dietní jídelníček a životní styl, který je vám navržen, vychází z uvedených informací. Pokud zatajíte určité skutečnosti nebo fakta, škodíte tím jen sami sobě.

  • Navrhneme vám nejvhodnější řešení vašeho problému při hubnutí a očekáváme vaší spolupráci, včetně pravidelných kontrol.

  • Krátkodobá dieta má jen krátkodobý efekt.

  • Informace o vašem zdravotním stavu podléhají lékařskému tajemství a není potřeba se obávat jejich zneužití.
dieta-bottom

   Facebook  Twitter  
copyright 2010-2022 - all rights reserved