image

PŘÍPRAVA DIETNÍCH JÍDEL DO KRABIČKYNaše dietní pokrmy snesou ta nejpřísnější kritéria

Dietní pokrmy připravujeme sami v naší moderně vybavené kuchyni, která splňuje nejvyšší nároky na kvalitu a chutné vaření. Dietní pokrmy jsou připravovány uznávanými odborníky, kteří se zabývají zdravou stravou a dietními doporučeními. Všechny naše zaměstnance si pečlivě vybíráme.

  • Kvalitní potraviny

    Klademe veliký důraz na kvalitu skladování a výběru potravin. Stále kontrolujeme hygienickou nezávadnost našich skladů. Každý den objednáváme čerstvé suroviny a hledáme to nejlepší pro vás! Když budete s našimi dietními pokrmy nespokojeni, další objednávku již neprovedete a toho jsme si dobře vědomi.
  • Technologie na přípravu dietních pokrmů

    Dietní pokrmy jsou připravovány zejména v páře, neboť jen tak se v nich uchovají potřebné látky a vitamíny. Díky modernímu prostředí můžeme dodržet ty nejvyšší nároky na hygienu. Pro přípravu dietních jídel používáme teflonové pánve a grily. Hotová jídla jsou ,,šokově zchlazena" dle standardních hygienických požadavků.
  • Inspirace pro chutné diety v krabičkách

    Snažíme se, aby náš dietní jídelníček byl stále nový a pestrý. Inspiraci hledáme ve všech světových kuchyních. Náš jídelníček je sestavován dle sezónních potravin. Víme, co vám chutná, a při výběru pokrmů na to klademe důraz.
dieta-bottom

   Facebook  Twitter  
copyright 2010-2024 - all rights reserved